АНТЕНА ХАРЧЕНКО СВОЇМИ РУКАМИ

Антена Харченко - це відмінне рішення для підключення модему в будинку. По конструкції моделі можуть досить сильно відрізнятися. Залежно від розмірів пластини частотність пристрою помітно змінюється.

Також слід враховувати, що саморобні моделі можуть включати в себе як пластикові, так і металеві предмети. При цьому з'єднання стояків здійснюється різними способами. Щоб більш детально розібратися в цьому питанні, необхідно розглянути існуючі на сьогоднішній день антени.

Антена з мідною обмоткою

Збирається даного типу антена Харченко своїми руками досить просто. Розраховані такі модифікації, як правило, на 300 Гц. Проте в даному випадку багато залежить від довжини рефлектора. Виготовлення антени Харченко в першу чергу необхідно починати з заготовки пластини.

Як правило, для цього підбирають лист з нержавіючої сталі. Наступним кроком виготовляється вібратор для пристрою. Для цього дріт знадобиться товщиною близько 2.3 мм. Кабель для підключення, як правило, використовується двухпроводной. Для пристрою на 300 Гц він підходить ідеально.

Див. також: "OPINEL" - НОЖІ ПОЗА ЧАСОМ

З'єднуватися кабель повинен безпосередньо з пластиною. Для того доведеться скористатися паяльною лампою. Далі на антену кріпляться стійки. Передні секції повинні розташовуватися під кутом в 45 градусів. В кінці роботи залишиться тільки на щоглі зробити мідну обмотку. В даному випадку її доцільніше починати з верхньої сторони.

Пристрій на алюмінієвій щоглі

Робиться на алюмінієвій щоглі антена Харченко для 3G своїми руками за стандартною процедурою. Однак у першу чергу важливо визначитися з частотністю пристрою. Розрахунок антени Харченко здійснюється виходячи з розмірів пластини. Якщо розглядати модифікації на 300 Гц, то довжина її зобов'язана складати рівно 35 см.

При цьому товщина нержавіючої сталі повинна дорівнювати не більше 1.3 мм. Наступним кроком встановлюється безпосередньо щогла. Кріпити її слід до пластини зварювальним методом. Вібратор для модифікації на 300 Гц важливо підбирати алюмінієвого типу. Далі потрібно закріпити секції для уловлювання сигналу.

Щоб виготовити їх ромбових форми, доведеться скористатися верстатом. Бічні секції зобов'язані розташовуватися під кутом в 90 градусів. При цьому товщина упорів складає в середньому близько 3.3 мм. Фідери для таких модифікацій підходять з діелектриком.

Використання алюмінієвих стійок

Збирається з алюмінієвими стійками антена Харченко для 3G своїми руками досить просто. У першу чергу важливо зайнятися пластиною. У даному випадку можна розглянути модифікацію з частотність в 400 Гц. Розрахунок антени Харченко стандартно здійснюється, виходячи з розмірів пластини. У цій ситуації її довжина зобов'язана складати 30 см. При цьому товщина листа вітається на рівні 2.3 мм.

Вібратор для антени необхідно підбирати секційного типу. Для того щоб самостійно його виготовити, необхідно придбати алюмінієвий дріт діаметром рівно 2.6 мм. Після цього її важливо зафіксувати на верстаті і зробити дві стійки у форму ромба. Після цього вібратор важливо закріпити на пластині.

Див. також: Неприємний запах з рота

При цьому мідні обмотки на щоглі використовуються досить рідко. Безпосередньо область підключення фідера перед паянням необхідно ретельно зачистити. Для цього можна скористатися наждачним папером.

Антена на 300 Гц

Робиться антена Харченко своїми руками на 300 Гц за допомогою пластини з нержавіючої сталі. Довжиною вона підбирається близько 35 см. При цьому товщина металу зобов'язана складати не більше 2.2 мм. Кабель для підключення багато фахівців рекомендують припаювати двухпроводной. У середньому діаметр його повинен складати 3.3 см. Вібратор у даному випадку можна виготовити абсолютно самостійно. З цією метою рекомендується скористатися дротом діаметром 2.6 мм.

Бічні стоки для антени повинні розташовуватися під кутом в 45 градусів. В даному випадку передні секції припаиваются в останню чергу. Максимум їх довжина зобов'язана складати 20 см. Центральні штирі для антени підбираються з алюмінію. Однак деякі встановлюють їх з нержавіючої сталі.

Також слід враховувати, що матчу доцільніше монтувати алюмінієвого типу. Діаметр її вітається на позначці в 3.5 см. Фідер для неї може застосовуватися тільки з діелектриком. Наприкінці Рабат залишиться лише припаяти вібратор і зробити отвори на пластині з метою закріплення антени.


Модель на 400 Гц

Даного типу антена Харченко для модему пластину зобов'язана мати довжиною близько 30 см. При цьому товщина металу вітається на рівні 2.3 мм. Кабель для підключення може використовуватися трехпроходного типу. Однак діаметр його перетину зобов'язаний мінімум складати 2.2 см.

Див. також: Дзеркало заднього виду

Для збірки вібратора в першу чергу краще закріпити бічні секції. Тільки після цього можна приступати до нижніх стійок. Розташовуватися вони повинні по відношенню до пластині під кутом в 90 градусів.

Центральні штирі для фіксації, як правило, використовуються сталеві. Щогла в даному випадку робиться з мідною обмоткою. Таким чином, провідність антени значно збільшується.

Пристрій антени на 500 Гц

Збирається на 500 Гц антена для модему своїми руками (Харченко), як правило, з пластини товщиною близько 2.2 мм. При цьому довжина її повинна становити не менше 35 см. У даному випадку вібратор можна зробити самостійно за допомогою верстата. Для цього алюмінієвий дріт знадобиться діаметром близько 3.7 мм. Довжина однієї секції зобов'язана складати приблизно 20 см.

Також слід враховувати, що збірку вібратора доцільніше починати з верхніх стійок. При цьому бічні опори фіксувати необхідно під кутом рівно в 90 градусів. Для цього доведеться скористатися зварювальним інвертором. У деяких випадках вібратори встановлюються на окрему пластину.

Див. також: Цікаві ідеї для балкона

При цьому пластикові чаші також застосовуються. В даному випадку доведеться скористатися клеєм. Задні секції на антені кріпляться в останню чергу. Наступним кроком необхідно під'єднати кабель до пластини. Для антени на 500 Гц його підбирають трехпроходного типу. Диметр його повинен складати як мінімум 1.8 см.

Після фіксації кабелю кріпляться центральні штирі, які необхідні для утримання щогли. В даному випадку її часто використовують з нержавіючої сталі. Однак алюмінієві аналоги зустрічаються досить часто. Безпосередньо фідер слід кріпити на щоглу з мідною основою. Рефлектори в даному випадку використовуються як діелектричного, так і не діелектричному типу.

Модифікації без фідера

Антена Харченко для ТБ без фідера в середньому частоту має на рівні 300 Гц. Починати збірку в даному випадку необхідно з фіксації щогли. Використовувати її можна як сталевого, так і алюмінієвого типу. При цьому перетин її має бути овальним. Все це дозволить простіше зробити на ній обмотку.

Диаметр щогли в середньому становить 2.3 см. При цьому пластини можна використовувати різної довжини. У даному випадку багато залежить від розмірів вібратора. Якщо займатися самостійною його складанням, то дріт підбирається тільки алюмінієвого типу, а діаметр її мінімум повинен складати 2.9 мм. Центральні штирі в даному випадку можна підібрати мідні. При цьому рефлектор використовується найчастіше не діелектричному типу.

Пристрої з подвійною центральною жилою

Антена Харченко даного типу в середньому частотою здатна похвалитися на рівні 400 Гц. При цьому багато що в даній ситуації залежить від форми і розмірів вібратора. Як правило, він виготовляється стандартної форми ромба. Однак у наш час зустрічаються і виключення. Пластини в цій ситуації часто заміняються гратами.

Див. також: Топ 10: без чого не може нормально функціонувати жіночий організм

Довжина їх зобов'язана становити мінімум 35 см. Отвори для кріплень робити не обов'язково. Також слід враховувати, що щогла повинна використовуватися великого діаметру. Припаювати її необхідно тільки після фіксації вібратора. При цьому особливу увагу слід приділити типом рефлектора.

Для стабільного прийняття сигналу його найчастіше використовують коаксіального типу. У свою чергу, фідери застосовуються найрізноманітніші. Наприкінці роботи залишиться тільки знайти кабель для підключення антени. Використовуватися він при частоті в 400 Гц може двухпроводного типу.

Модель вертикальної поляризації з опліткою

Антена Харченко даного типу в середньому видає близько 300 Гц. При цьому вібратори на неї можна встановлювати найрізноманітніші. Дроту для неї найчастіше використовуються алюмінієвого типу.

При цьому пластини також можуть замінюватися гратами. Однак опори в даній ситуації слід виготовляти у формі ромбів. При цьому бічні стійки важливо розташовувати під кутом в 45 градусів. Для кращого прийняття сигналу багато фахівців рекомендують користуватися тільки діелектричними фідерами.

Безпосередньо опліткою важливо займатися після установки щогли. Монтується вона найчастіше саме з алюмінію. При цьому сталеві аналоги в наш час зустрічаються досить рідко. Центральна жила для хорошого прийняття сигналу підбирається діаметром близько 3.8 мм.

В кінці роботи по збірці антени залишиться лише припаяти кабель для підключення. Використовувати його можна різного типу, однак багато експертів все ж віддають перевагу двухпроводним моделями.

Пристрій вертикальної поляризації без обплетення

Антена Харченко без обплетення призначена для модемів з частотністю близько 200 Гц. Починати збірку моделі важливо з заготовки стійки. При цьому пластину багато фахівців радять брати малої товщини.

Перед її установкою за допомогою дриля робляться отвори для монтажу. Вібратор у даному випадку підбирається алюмінієвого типу. У ньому також необхідно зробити два отвори для монтажу. Бічні стійки в деяких випадках використовуються сталевого типу. Також слід враховувати, що задні опори необхідно припаювати в першу чергу.

При цьому кабель підключення важливо підготувати заздалегідь. Для антени з частотністю в 200 Гц він підійде двухпроводного типу. Після підключення антени встановлюються передні стійки. Далі на щоглу необхідно закріпити фідер. Після цього встановлюється безпосередньо рефлектор для прийому сігнала.

Див. також: Медицинская реабилитация инвалидов

Комментариев нет:

Отправить комментарий